POKOJE KAGA

Pokoje gościnne blisko plaży

POKOJE KAGA

Pokoje gościnne blisko plaży

POKOJE KAGA

Pokoje gościnne blisko plaży

REGULAMIN

REGULAMIN POKOI GOŚCINNYCH KAGA

Witamy w naszym obiekcie!

Mamy nadzieję, że pobyt w „Kadze” oraz nasze malownicze Darłówko na długo zapadnie w Państwa pamięci i pozwoli miło spędzić wakacyjny urlop!
Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi ma jego terenie. Pozwoli o obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu spokojnego wypoczynku.

1. Zameldowanie w obiekcie
Doba w Pokoje Gościnne Kaga rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00.
Zameldowanie odbywa się poprzez przekazanie kluczy oraz rozliczenie za pełen pobyt. Czynności te dokonywane są przez właściciela lub pracownika obiektu.

2. Opłaty
Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas- pobrana należność nie podlega zwrotowi.
Od Gości obiektu pobierana jest także opłata klimatyczna, zgodna z rozporządzeniem burmistrza miasta Darłowa. Więcej informacji pod linkiem: http://um.darlowo.ibip.pl/public/?id=71946

3. Osoby odwiedzające oraz Goście
Osoby odwiedzające (niezameldowane), mogą przebywać w pokojach w godzinach 10:00-22:00, po uprzednim powiadomieniu właścicieli domu.
Zachowanie gości i osób, korzystających z usług Pokoi Gościnnych Kaga nie powinno zakłócać spokojnego pobytu i bezpieczeństwa innych gości, pracowników oraz właścicieli obiektu.
Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobom, które naruszą tę zasadę.

4. Pokoje i czystość
W momencie, gdy przekazujemy Państwu klucz do pokoju wierzymy, że stajecie się gospodarzami tego miejsca. Dlatego prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju, jak i w oddanej do Państwa dyspozycji kuchni i łazience.

5. Profilaktyka i obostrzenia związane z COVID-19
W Państwa pokojach oraz części wspólnej znajdują się dyspensery z płynem antybakteryjnym. Dokładamy wszelkich starań aby miejsca ogólnodostępne były odkażane kilkanaście razy dziennie i zobowiązujemy się do niezwłocznego informowania w przypadku gorszego samopoczucia gości naszego obiektu.
Zawsze mają Państwo możliwość konsultacji telefonicznej z pielęgniarką lub lekarzem, do których kontakt znajduje się na tablicy informacyjnej.
Prosimy również o odpowiedzialną postawę i zachowywanie dystansu.

6. Wyposażenie
Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, niestanowiących wyposażenia tych pokoi.

7. Palenie papierosów
W trosce o bezpieczeństwo i komfort Państwa, naszych obecnych oraz przyszłych gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.
Popielniczki znajdują się na zewnątrz budynku. W przypadku niezastosowania się do zakazu, będziemy zmuszeni naliczyć karę w wysokości 200zł za odświeżanie pokoi.

8. Zwierzęta
Akceptujemy Państwa czworonożnych członków rodziny! Za szkody poniesione przez pupila odpowiada jego właściciel. Pieski prosimy wyprowadzać na smyczy( aby „nie straszyć” innych gości i ochronić rośliny rosnące przed domem).

9. Prawa i obowiązki Pokoi Gościnnych Kaga:

  • Właściciele Pokoi Gościnnych Kaga nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu, lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz kosztowności pozostawione przez Gości w pokoju
  • Rzeczy pozostawione na terenie obiektu przez Gości, będą przechowywane przez miesiąc. W przypadku braku kontaktu, lub nieodebrania ich zostaną przekazane na cele dobroczynne, bądź wyrzucone na śmietnik.
  • Pokoje Gościnne Kaga świadczą usługi zgodnie ze swoją kategorią i ustawionymi standardami. Mają obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę oraz warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu. Ponad to zobowiązują się do zachowania tajemnicy informacji oraz bezpieczeństwa danych osobowych.
  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa w ogólnodostępnych częściach obiektu został zainstalowany monitoring.
  • W przypadku rażącego naruszenia regulaminu właściciel Pokoi Gościnnych Kaga, lub osoba przez niego wskazana może zarządzić natychmiastowe opuszczenie obiektu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA GOŚCI
Gość ponosi odpowiedzialność materialną ze wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń elektrycznych, powstałych z winy ich oraz odwiedzających ich gości. Gość jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania właściciela o szkodzie.
W przypadku zgubienia kluczy, koszt dorobienia kompletu wynosi 20 zł. Gość powinien zawiadomić właścicieli lub pracownika obiektu o wystąpieniu szkody zaraz po jej stwierdzeniu.

Prosimy o niedokonywanie napraw we własnym zakresie.

ZAMELDOWANIE W OBIEKCIE JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ POWYŻSZEGO REGULAMINU

Życzymy miłego pobytu!

 

POKOJE GOŚCINNE KAGA
76 – 153 Darłówko Zachodnie, ul. Dorszowa 8
tel. +48 94 314 21 85, kom. +48 508 248 365